RegionWiadomość dnia

Prezydent Sosnowca na facebooku: KTO ROZPOZNAJE TYCH DZBANÓW? Wandale zniszczyli plac [ZDJĘCIA]

Ponad 130 tysięcy wyświetleń w nieco ponad dobę. Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński na swoim profilu na facebooku opublikował nagranie z pełnym emocji komentarzem. Na filmie z monitoringu widać, jak dwóch mężczyzn niszczy ogród jordanowski w Parku Hallera. Prezydent zapytał dosadnie i wprost: KTO ROZPOZNAJE TYCH DZBANÓW?

 

Tom Hanks wsiada do Syreny, a Biedroń wjeżdża do Sejmu na czarnym koniu? TOP 5 Silesia Flesz

-Ogromna złość w człowieku musi być i każdy normalny człowiek reaguje bardzo podobnie i chciałbym, żeby do takich czynów nie dochodziło i żeby jak to nazwaliśmy trochę młodzieżowo, taki dzban został złapany i żeby wiedział, że takich rzeczy nie wolno robić bezkarnie – mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Do zdarzenia doszło na początku stycznia. Sprawcom dano czas na naprawienie szkód. Nikt nie zareagował. -W chwili obecnej gromadzimy informacje. Każda taka informacja pochodząca od osób czy z komend policji będzie sprawdzona, żadnej z tych informacji nie zmarnujemy – podkreśla podinsp. Mariusz Łabędzki, KMP Sosnowiec.

Sosnowiecki ogród jordanowski znajdujący się w Parku Hallera powstał dla mieszkańców. Znajduje się tam również ogród polisensoryczny wyposażony w elementy do rehabilitacji dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

(Monika Herman)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close