Region

Prezydent Sosnowca wolontariuszem WOŚP. Pieniądze zbiera przez internet

Tym razem nie tylko na ulicach, ale też w internecie. Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński został wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i założył wirtualną puszkę.

Kryminalna rozrywka w TVS! „Napisała: Morderstwo” od wtorku do czwartku o 21.25

„Finał z głową” – to hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Tym razem WOŚP skupia się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. 29. finał nie odbył się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia. Tym razem odbędzie się 31 stycznia.

Jak co roku do WOŚP-owych działań dołączy Sosnowiec. Na początek ze zbiórką ruszył prezydent miasta, Arkadiusz Chęciński. – Tak do końca jeszcze nie wiemy jak będzie wyglądał finał, głównie ze względu na obostrzenia. Postanowiłem więc zostać wirtualnym wolontariuszem – mówi.

Internetowa zbiórka w serwisie eSkarbonka ruszyła w poniedziałkowy wieczór, a we wtorkowy poranek na liczniku było już grubo ponad 1000 złotych. Jak wpłacić pieniądze? Wystarczy wejść na www.eskarbonka.wosp.org.pl/wbt7wy. Na stronie można wybrać kwotę lub wpłacić dowolną: przelewem, Blikiem albo po prostu kartą. Trwa to zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Jak co roku, Sosnowiec będzie mocno wspierał Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. – Plan działań podamy już wkrótce. Do ostatniej chwili czekaliśmy na decyzje rządowe dotyczące obostrzeń. Niezależnie od tego, gramy z Orkiestrą. Do końca świata i o jeden dzień dłużejmówi prezydent, Arkadiusz Chęciński.

Źródło: UM Sosnowiec

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Dzieci wracają do szkół! Rząd ogłosił już dokładną datę!

Bunt przedsiębiorców w Beskidach! Zapowiadają otwarcie biznesów wbrew obostrzeniom!

Złamali obostrzenia? Pokazy iluminacji w Mysłowicach pod lupą prokuratury [NOWE FAKTY]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close