KrajRegion

Przebojowe Smaki: Krzysztof Respondek i kulinarno-muzyczne zwierzenia

Jaki jest ulubiony obiad Krzysztofa Respondka i gdzie jadł najlepszą rybę w swoim życiu? Kulinarno-muzyczne rozmowy z Mariuszem Kalagą tylko w programie „Przebojowe Smaki” – w sobotę 20 lipca o 20:00 w TVS!

 

Już w sobotnim, premierowym odcinku programu „Przebojowe Smaki” pojawi się znany aktor, piosenkarz i kabareciarz – Krzysztof Respondek!

Oglądaj „Przebojowe Smaki” Mariusza Kalagi w sobotę 20 lipca o 20:00 w TVS!

 

Krzysztof Respondek od innej strony

Krzysztofa Respondka nie trzeba nikomu przedstawiać. Aktor, kabareciarz i piosenkarz – znany między innymi z bycia częścią formacji Kabaret Rak. Tylko w TVS poznamy artystę od nieco innej strony – niemniej muzycznej, ale także kulinarnej.

 

Jaka jest ulubiona potrawa artysty? Gdzie jadł najpyszniejszą (i najdroższą!) rybę na świecie? I czy danie Bogusi ją przebije?… Tylko w TVS – kulinarne zwierzenia artysty! Już jutro (20 lipca) o 20:00 w programie „Przebojowe Smaki” Mariusza Kalagi  w TVS!

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Przebojowe Smaki Mariusza Kalagi: Polędwiczki palce lizać 😉

Ponadto chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close