AlarmRegionWiadomość dnia

PRZERAŻAJĄCE statystyki drogowe na Śląsku! Kierowcy tracą masowo „prawka”! [WIDEO]

Kwiecień był najgorszym od dłuższego czasu miesiącem pod względem przekraczania dopuszczalnej prędkości przez kierowców. Aż 455 kierowców pożegnało się z prawem jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h! Teraz, w maju, są kolejne interwencje.

 

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Osoby przekraczające dozwoloną prędkość stwarzają ogromne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych użytkowników dróg. Tym, którzy pojadą za szybko o ponad 50km/h w terenie zabudowanym, oprócz ukarania mandatem, z urzędu zatrzymywane są uprawnienia. Przekonało się o tym dwóch rybniczan, którzy urządzili sobie na drodze wyścigi nie wiedząc, że ich „popisy” utrwalane są przez policyjny wideorejestrator. Obaj zapłacili mandaty i na trzy miesiące stracili prawa jazdy…piszą policjanci z Gliwic.

W poniedziałek przed 19 policyjny nieoznakowany radiowóz gliwickiej grupy SPEED, na ul. Rybnickiej w Wilczy oraz już w samym Rybniku, zarejestrował przekraczanie prędkości przez dwóch wyprzedzających się mężczyzn w swoich szybkich samochodach. 31-letni kierowca audi a3 i 35-letni kierowca renault zostali zatrzymani, po czym obejrzeli film ze swoim udziałem. Obu ukarano mandatami karnymi po 400 zł. Zatrzymano im również na trzy miesiące prawa jazdy.

Źródło i wideo: KMP Gliwice

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Chcą zabijać Ślązaków i do nich strzelać! Fala hejtu i koronawirusa zalewa Śląsk i Ślązaków! [WIDEO]

Katowice: Mapa zasięgu sieci 5G już działa! [MAPA ZASIĘGU i NADAJNIKÓW 5G]

Tajemnicza seria? Kolejne zwłoki w Dolinie 3 Stawów w Katowicach! [NOWE FAKTY]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close