RegionSportWiadomość dnia

Pustki na trybunach Ruchu Chorzów. Koniec z imprezami masowymi na Cichej!

To się nie mieści w głowie – a jednak się dzieje. Ruch Chorzów swoich meczów nie będzie już organizował na stadionie przy Cichej jako imprezy masowe. Bojkot kibiców Ruchu zrobił swoje. Frekwencja jest tak znikoma, że klub złożył wniosek o uchylenie decyzji o organizacji imprez masowych.

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ sprawdza, kto wyleciał z partii za start w wyborach!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Zarząd Ruchu Chorzów złożył wniosek o uchylenie decyzji o organizacji imprez masowych w ramach rozgrywek III ligi grupy trzeciej oraz Pucharu Polski. W ich miejsce organizowane będą imprezy niemasowe z maksymalną dopuszczoną liczbą miejsc wynoszącą 999.

 

Powodem takiej decyzji są ponoszone przez Ruch Chorzów duże koszty organizacji oraz niska frekwencja podczas domowych meczów „Niebieskich”, co ma związek z trwającym bojkotem kibiców Ruchu Chorzów. Imprezy niemasowe będą organizowane przy Cichej począwszy od spotkania z Piastem Żmigród zaplanowanego na dzień 14 września.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

SENSACYJNY TRANSFER Górnika Zabrze! Nikt się tego nie spodziewał!

Rusza nabór wniosków 500 plus dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji

Zniesienie wiz dla Polaków do USA już wkrótce!

Frekwencja faktycznie na kolana nie powala – na ostatnim meczu Ruchu rozgrywanym u siebie, wyniosła niewiele ponad 550 widzów.

źródło: Ruch Chorzów
redakcja: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Pustki na trybunach Ruchu Chorzów. Koniec z imprezami masowymi na Cichej!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close