RegionWiadomość dnia

Pyrzowice: Rumun zostawił swój bagaż, postawił wszystkie służby na nogi

Straż graniczna musiała interweniować w sprawie pozostawionej przed terminalem A walizki. Do zdarzenia doszło 10 kwietnia.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Po otrzymaniu tej informacji, funkcjonariusze Straży Granicznej natychmiast podjęli działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa podróżnym. Niezwłocznie zabezpieczono bagaż bez opieki oraz dokonano przeglądu monitoringu.

– W czasie realizacji czynności związanych z analizą ryzyka, po bagaż zgłosił się 29 – letni obywatel Rumunii. Mężczyzna dokładnie opisał bagaż oraz jego zawartość. Rozpytany na okoliczność pozostawienia bagażu bez opieki oświadczył, że spowodowane to było roztargnieniem – informuje śląska straż graniczna.

Podróżny został ukarany mandatem w kwocie 500 złotych za czyn z art. 210 ust. 1 pkt. 7 Ustawy prawo lotnicze. Zdarzenie to nie spowodowało utrudnień w odprawie granicznej oraz opóźnień w połączeniach lotniczych.

Źródło: Śląska Straż Graniczna

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Nie żyje Krzysztof Szwed, producent muzyczny i serce śląskiej sceny

Jak rozbił się samolot na lotnisku w Gliwicach? Są NOWE FAKTY

UWAGA na SMS’y dotyczące mandatów! Próbują was oszukać

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close