KrajRegionWiadomość dnia

Radio Silesia bije rekordy słuchalności! Ludzie je kochają, słuchają a nawet… przynoszą ciasto! [WIDEO]

Nadające na 96.2 fm Radio Silesia to coraz częściej słuchana stacja w aglomeracji śląskiej. Radio Silesia w drugiej połowie 2019 roku wypadło pod względem udziału w czasie słuchania lepiej niż Radio Piekary, Polskie Radio Katowice, Radio Fest czy radio CCM.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz bije kolejne rekordy z WOŚP i pyta kto i po co bije kota?!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

-W tym odnajdujemy chyba naszą największą siłę i nasi słuchacze to doceniają, że jesteśmy zawsze blisko słuchaczy, blisko ich problemów. Nas nie interesują problemy Warszawy, polityka w Warszawie tylko to co dzieje się tu – na Śląsku, w Zagłębiu, na Opolszczyźnie, to co nas tutaj dotyczy. Staramy się dobrze bawić w radiu Silesia, grać fajną muzykę i z optymizmem patrzeć na świat. A te wyniki to jest pokłosie i zasługa całego zespołu także chciałem serdecznie wszystkim pogratulować – mówi Wojciech Kania, dyrektor Radia Silesia.

Recepta na sukces? Co do tego nikt tu nie ma wątpliwości – to miłość do swojej pracy.

Rekordowe wyniki słuchalności Radia Silesia to nie przypadek, ale efekt ciężkiej pracy całego zespołu z 96,2 FM!
Rekordowe wyniki słuchalności Radia Silesia to nie przypadek, ale efekt ciężkiej pracy całego zespołu z 96,2 FM!

-Nie ma dnia kiedy przychodzę do pracy, to zawsze czeka talerzyk jak nie z serniczkiem, to z jakimiś drożdżówkami, to z jakimś owocem, i tak dalej, i tak dalej można by mnożyć. Jeżeli na przykład zdarzy się, że jest pora obiadowa i mówię na antenie jest pora obiadowa co tam macie fajnego macie dzisiaj na obiadek a ja bym miał ochotę dzisiaj zjeść dajmy na to gołąbki – to jest duże prawdopodobieństwo, że będę miał gołąbki. Ta współpraca z słuchaczem czy to telefoniczna, czy na żywo w cztery oczy – rzadko to się spotyka – mówi Arkadiusz Rembacz, prezenter Radia Silesia.

Staramy się dobrze bawić w radiu Silesia, grać fajną muzykę i z optymizmem patrzeć na świat. A te wyniki to jest pokłosie i zasługa całego zespołu także chciałem serdecznie wszystkim pogratulować - mówi Wojciech Kania, dyrektor Radia Silesia
Staramy się dobrze bawić w radiu Silesia, grać fajną muzykę i z optymizmem patrzeć na świat. A te wyniki to jest pokłosie i zasługa całego zespołu także chciałem serdecznie wszystkim pogratulować – mówi Wojciech Kania, dyrektor Radia Silesia

A że nie są to puste słowa przekonaliśmy się dziś. Gdy odwiedzaliśmy studio Radia Silesia z kamerą, odebrać nagrodę przyjechała pani Jolanta – jak widać – nie była to wizyta z pustymi rękami.

-Teraz nagroda dla radia Silesia tak? -Oczywiście, bo tak słyszę że lubicie państwo i ciągłe jakieś tam mlaskanie, talerzyki zostawione. -Jak widać na załączonym obrazku. U nas ciasteczek nie brakuje. Ale podejrzymy? -Własnej roboty, bo ja nie kupuję. – mówi pani Jolanta Sosna, słuchaczka Radio Silesia z Moszczenicy.

Pani Jolanta miała okazję zobaczyć studio i pozdrowić męża oraz wnuka. Nam zdradziła za co kocha Radio Silesia.

-Za wszystkich, którzy tu pracują, bo są tak mili, tak potrafią przyciągnąć no chyba swoim głosem, energią, wszystkim! A przede wszystkim piosenki śląskie – bo sama jestem urodzoną Ślązaczką. Z resztą wszystkie piosenki macie ładne, słucham – tyle tylko co wychodzę na podwórko, słucham od rana do wieczora – mówi Jolanta Sosna, słuchaczka Radio Silesia z Moszczenicy.

Radio Silesia bije rekordy słuchalności! Ludzie je kochają, słuchają a nawet... przynoszą ciasto!
Radio Silesia bije rekordy słuchalności! Ludzie je kochają, słuchają a nawet… przynoszą ciasto!

Bo Radio Silesia swoich korzeni się nie wstydzi. To tu usłyszeć można śląską godkę, czy szlagiery.

-Muzyka łączy ludzi i wie pani ja po prostu przytoczyłem przykład niemieckiego szlagieru, bo sama audycja którą ja prowadzę to dowód na to, że dobrze odbierają to słuchacze i zarówno w wesołych jak i smutnych momentach jest to lekarstwem w zasadzie na wszystko – mówi Piotr Feszter, prowadzący audycje Heimatmelodie.

 

Można się o tym przekonać słuchając Radio Silesia na 96,2 FM.

 

autor: Sandra Hajduk

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Duda na 75. rocznicy wyzwolenia Auschwitz: Fałszowanie historii i wykorzystywanie Auschwitz to bezczeszczenie pamięci ofiar! [WIDEO]

Dwóch nastolatków strzelało do księży! Są już w rękach policji [FOTO]

Szok! 19-latka zabiła swojego ojczyma. Tragedia w Bobrownikach

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close