AlarmKategoriaKrajRegionWiadomość dnia

Rodzinna tragedia. Nie żyje 13-miesięczna dziewczynka i jej siostra. Matka dzieci przebywa w szpitalu

W jednym z mieszkań w Lubinie (woj. dolnośląskie), policjanci odkryli zwłoki 13-miesięcznej dziewczynki. Matka oraz 12-letnia siostra dziewczynki trafiły do szpitala. 12-latki nie udało się uratować. Matka przebywa w szpitalu. Jej stan jest ciężki.

 

Do tragedii doszło w jednym z mieszkań przy ul. Cedrowej w Lubinie (woj.dolnośląskie). Tam policjanci odkryli zwłoki 13-miesięcznej dziewczynki. Matka oraz 12-letnia siostra dziewczynki trafiły do szpitala. Obie miały rany kłute. 12-latki nie udało się uratować. Dziewczynka zmarła, natomiast jej matka przebywa w szpitalu, gdzie pilnują jej policjanci. Stan kobiety lekarze określają jako ciężki.

Policję zawiadomiły pracownice miejskiego ośrodka pomocy społecznej oraz mężczyzna, który zamieszkiwał w lokalu przy ul. Cedrowej, gdyż nie mogli dostać się do środka. Dopiero przybyli na miejsce policjanci wyważyli drzwi do mieszkania i wezwali pogotowie ratunkowe.

Jak podaje Radio RMF FM, kobieta chciała zabić swoje dzieci, a później popełnić samobójstwo. Nie potwierdza tego policja, która bierze pod uwagę różne hipotezy.

Jak podaje Radio RMF FM, kobieta miała problemy psychiczne.

Policja pracuje nad ustaleniem okoliczności tragedii.

 

(źródło: RMF FM, Polsat News)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close