KategoriaKrajRegion

Koronawirus szaleje w Polsce, a ta otworzyła bar. „W środku siedzą klienci i spożywają alkohol”

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się 71–letnia mieszkanka Lubina (woj. dolnośląskie), która pomimo licznych zakazów oraz wielu ograniczeń związanych z ogłoszonym stanem epidemii, na jednym z lubińskich osiedli otworzyła swój bar i obsługiwała w nim klientów.

 

TOP 5 Silesia Flesz: Śląsk i Zagłębie w obliczu epidemii!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Lubińscy policjanci otrzymali zgłoszenie od jednego z zaniepokojonych mieszkańców o tym, że na jednym z osiedli w Lubinie otwarty jest bar, wewnątrz którego siedzą klienci i spożywają alkohol.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze zastali tam 71-letnią właścicielkę lokalu oraz sześciu klientów, którzy siedzieli w środku i pili alkohol.

Bar został zamknięty, a o zdarzeniu powiadomiono prokuraturę. W sprawie trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tej sytuacji.

Należy pamiętać, że temu kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób, m.in. powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej zgodnie z art 165 kk może grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ile potrwa epidemia koronawirusa w Polsce? Prognozy spółki ExMetrix

Koronawirus na Śląsku: Już 3 osoby wyzdrowiały. Mamy kolejnych ozdrowieńców

Było kilka osób, są tysiące! Śląska grupa na facebooku zbiera pomoc dla śląskich szpitali!

 

źr. Policja Dolnośląska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close