KrajRegion

Rower Metropolitalny, czyli hit Metropolii [KALEJDOSKOP REGIONÓW]

Rowerowa unia w Metropolii. Targi „Dizajn po naszymu” w WST w Katowicach. Gruchotem na wyścigi, czyli gliwicki „Wrak Race”. Co jeszcze w programie „Kalejdoskop Regionów”? Zobacz sam!

 

Tym razem w programie wypożyczymy Rower Metropolitalny, sprawdzimy stan śląskiego designu oraz odwiedzimy Gliwice, by się trochę pościgać… O czym jeszcze w programie? Sprawdź sam!

Oglądaj program „Kalejdoskop Regionów” w każdy piątek o 17:15 na antenie TVS.

 

W jakiej cenie kiełbasa wyborcza? Która najlepsza? Odpowiedzi w TOP 5 SILESIA FLESZ

Rower Metropolitalny: Pożycz, rusz w drogę i oddaj w innym mieście

Na terenie wybranych miast Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii można korzystać z wypożyczanych rowerów. Jak widać po pierwszym miesiącu, z takiej możliwości chętnie korzystają użytkownicy takich jednośladów.

W ciągu pierwszego miesiąca wypożyczono ponad 6 tysięcy rowerów! Już teraz można wypożyczyć rower na terenie Katowic, Sosnowca, Tychów, Chorzowa, Siemianowic Śląskich oraz Zabrza. Rower Metropolitalny – możesz go wypożyczyć i oddać gdzie chcesz! Szczegóły w „Kalejdoskopie Regionów”!

 

Dizajn po Naszymu, czyli targi designu WST

Moda, sztuka, jak również architektura wnętrz i budownictwo. Porady ekspertów i okazja do zakupów. Studenckie prezentacje obok stoisk uznanych marek z branży. W katowickiej Wyższej Szkole Technicznej po raz kolejny zorganizowano targi designu – „Dizajn po Naszymu”.

Relację z wydarzenia możesz zobaczyć w programie „Kalejdoskop Regionów” w TVS!

 

Ponadto dziś (17 maja) w programie: o wyburzeniu chłodni kominowej elektrowni Łagisza w Będzinie oraz gliwickim „Wrack Race Silesia”. Oglądaj TVS o 17:15, by nie przegapić najnowszego odcinka programu „Kalejdoskop Regionów”!

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ OSTATNI ODCINEK PROGRAMU!

Kalejdoskop Regionów: 11. Urodziny TVS i Śląskie Śpiewanie w Zabrzu!

Ponadto chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close