KrajRegionSportWiadomość dnia

Rowery elektryczne Haibike. Dlaczego warto?

Haibike to firma specjalizująca się wyłącznie w rowerach sportowych. Ich konstrukcje tworzone są z myślą o specjalnych potrzebach – długich podróżach, czy ekstremalnej jeździe po terenach górskich. Firma ta odznacza się innowacyjnymi rozwiązaniami i stałym wprowadzaniem pozytywnych zmian, które ułatwiają życie użytkowników ich pojazdów. Haibike jest marką znaną przede wszystkim ze swoich odważnych górskich konstrukcji, a także modeli wyposażonych w elektryczny napęd. Dzisiaj przyjrzymy się im bliżej i odpowiemy sobie na pytanie – czy rowery elektryczne Haibike są warte uwagi?

 

Rowerem dookoła świata

Wspomnieliśmy już o znanych na całym globie konstrukcjach górskich, dzięki którym Haibike wybił się na rynku jednośladów. Chcielibyśmy jednak zacząć od zupełnie innej historii, która zdecydowanie zasługuje na uznanie i wspomnienie. W 2016 roku australijska para postanowiła postawić swoje życie na jedną kartę i zdecydowała się pobić rekord dystansu przebytego na rowerze elektrycznym. Gary i Rachel Corbett odkryli w sobie tak dużą pasję do jazdy na dwóch kółkach, że po ustanowionym nowym rekordzie zdecydowali się kontynuować swoją podróż. Firma Haibike utytułowała małżeństwo herosami marki za ten wyczyn.

 

Niemożliwe staje się możliwe

W gronie kolarzy marki Haibike znajduje się między innymi Andi Wittmann. Człowiek, który jest jednym z najlepszych na świecie zawodników dirtowych przez poważny wypadek, któremu uległ, mógł całkowicie stracić możliwość dalszego uprawiania sportu. Profesjonalny kolarz dawniej nie wyobrażał sobie jazdy na rowerze elektrycznym, a wręcz wyśmiewał taką formę. Ten jednak otworzył przed nim nowe ścieżki możliwości i sprawił, że powrót na rower stał się nie tylko możliwy, ale i pełen sukcesów.

Rowery elektryczne Haibike - dlaczego warto? Źródło foto: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl
Rowery elektryczne Haibike – dlaczego warto? Źródło foto: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

 

Nowe możliwości przed zwykłymi użytkownikami

Rowery elektryczne stają się coraz bardziej popularne i coraz częściej możemy je spotkać na drogach rowerowych, ścieżkach, a nawet torach. Te konstrukcje pozornie przez wielu z nas mogą być traktowane jako pojazdy dla emerytów, jednak wielu z nas otwierają one całkowicie nowe ścieżki rozwoju swojej pasji. Niektórzy marzą o przebywaniu długich dystansów, a nie są w stanie znaleźć w sobie tyle sił, by przez wiele godzin stale utrzymywać jednostajne tempo. Inni chcieliby zacząć poznawać nowe ścieżki i tereny górskie, a nie są w stanie poradzić sobie z ciężkimi podjazdami. Wiele osób po kontuzjach również potrzebuje dodatkowego wsparcia do poruszania się na dwóch kółkach.

Rowery Haibike umożliwiają to wszystko i wiele innych rzeczy każdemu użytkownikowi. Ich konstrukcje budowane są tak, by zapewniać maksymalny komfort i wydajność, a także pozwalać użytkownikom się wykazać.

Jeżeli chcemy lepiej zadbać o naszą kondycję fizyczną to możemy jeździć na niższych trybach wspomagania – zrobi to dobrze zarówno nam, jak i kondycji baterii naszego pojazdu. Dodatkowo, rower sprawdzi się nie tylko podczas rozwoju hobby – możemy z niego korzystać na co dzień podczas dojazdów do pracy czy sklepu. Dzięki temu zadbamy nie tylko o siebie, ale i środowisko. Zaoszczędzimy wiele czasu omijając korki, które robią się w godzinach szczytu, a także nie marnując go na szukanie miejsca parkingowego. W centrum miasta zaoszczędzimy pieniądze, które wydalibyśmy w parkomacie, a nasza codzienna trasa może prowadzić przez okoliczny park, który pozwoli nam się lepiej dotlenić, ale i zaznać przyjemniejszych widoków, niż sam beton i blacha.

 

Niezależnie od tego, jak planujemy korzystać z naszego jednośladu – Haibike to doskonała propozycja dla każdego. W ofercie producenta znajdziemy zwinne modele crossowe, przygotowane na wszystko trekkingowe, a także szukające wrażeń konstrukcje górskie. Wybierając rower elektryczny Haibike otwiera się przed nami wiele nowych możliwości, dzięki czemu każdego dnia będzie trudno nam się rozstać z dwoma kółkami. 

 

Zainteresowany wyprzedażą rowerów? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25
Warszawa, ul. Ostrobramska 38b
Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

 

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close