RegionŚwiatWiadomość dnia

Lizał papier toaletowy, a teraz odpowie za stworzenie zagrożenia terrorystycznego

W Stanach Zjednoczonych doszło do kolejnego aktu głupoty związanego z prześmiewczym podejściem do epidemii koronawirusa. 26-latek opublikował film, na którym liże papier toaletowy – teraz odpowie przed sądem za stworzenie zagrożenia terrorystycznego. Władze nie mają litości bo sytuacja w USA jest coraz bardziej dramatyczna.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Śląsk i Zagłębie w obliczu epidemii!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Jak informuje Daily Mail, 26-letni Cody Pfister opublikował druzgocący film na swoim Snapchacie 11 marc br. Na filmie widzimy jak młody mężczyzna liże papier toaletowy w sklepie i pyta czy ktoś się boi koronawirusa. Za głupotę, kompletny brak odpowiedzialności i prześmiewcze podejście do tragedii, która dzieje się w związku z epidemią w USA i na świecie, 26-latek odpowie z zarzutem stworzenia zagrożenia terrorystycznego. Władze nie mają litości dla tego typu sytuacji bo pandemia koronawirusa coraz bardziej dotyka amerykanów. Według najnowszych statystyk łącznie w Stanach Zjednoczonych zmarło już 714 osób a najgorsza sytuacja jest w stanie Nowy Jork, gdzie liczba zgonów wynosi póki co 271 osób.

Musimy mieć świadomość, że pandemia z którą przychodzi nam się mierzyć to nie kiepski żart a realna sytuacja zagrożenia zdrowia i życia mieszkańców naszej planty. Przypominamy – pozostańcie w domach jeśli możecie i sytuacja nie zmusza Was do opuszczenia miejsca zamieszkania.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Niby nie można, ale jednak można? Kiedy nie obowiązuje zakaz wychodzenia z domu?

Metropolia i marszałek przesuwają miliony na walkę z koronawirusem!

„Za pięć minut flacha i pizza, inaczej sam pójdę i będę zarażał…”. Nietypowa interwencja policjantów

źródło: Polsat News

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close