Kategoria

Rozpoczęły się Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Wystartuje ponad 200 reprezentantów Polski

Rozpoczynają się Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Ponad 11 tys. sportowców będzie walczyć o medale najważniejszej i najbardziej prestiżowej imprezy sportowej na świecie. W tym ponad 200 reprezentantów Polski. Wielu kibiców liczy na grad medali, jednym z faworytów do krążka jest reprezentacja w siatkówce mężczyzn.

 

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO tego lata w TVS!

– Te igrzyska są inne i mogliśmy już przekonać się jak duża to różnica. To po pierwsze. Po drugie, na poziomie drużyny widać, że nadal przyzwyczajamy się do różnicy czasu. Poziom z początku był dla mnie niezadowalający, niektórzy zawodnicy mają wciąż drobne kontuzje i bóle. Widzicie, że zajęło nam to siedem dni i po siedmiu dniach nadal nie jesteśmy w pełni przystosowani do tej strefy czasowej – mówi Vital Heynen, trener reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn.

Na medale liczymy też choćby w innych konkurencjach: biegach czy wioślarstwie. Ale nie tylko.

– Ja tu się będę posiłkował wyliczeniami agencji Associated Press, bo ona jest bardzo dobra dla nas. Oni wyliczyli, że 22 krążki Polska reprezentacja jest w stanie zdobyć w Tokio. Moim zdaniem troszkę przeszacowana liczba, bo to jest taka naprawdę założona „górka”, bardzo pozytywny scenariusz. Ale na pewno bitym faworytem do medalu jest Paweł Fajdek – mówi Wojciech Marczyk, dziennikarz sportowy RMF FM.

Igrzyska olimpijskie w Tokio potrwają do 8 sierpnia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Widz TVS swoją nagrodę oddał na szczytny cel. Piękny rower zaparkował w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Chorzowie

Zabójstwo w Borowcach: Policja wprowadza do akcji psy do poszukiwania zwłok. Zabójca rodziny nie żyje?

Częstochowa: Estakada na DK 1 idzie do wyburzenia. Będzie nowa, ale będą też ogromne utrudnienia!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close