Region

Rozpoczyna się rozbiórka budynku Tarmilo w Tarnowskich Górach. Będą UTRUDNIENIA

Rozbiórka głównego budynku Tarmilo w Tarnowskich Górach rozpocznie się w poniedziałek 30 września. Kierowcy muszą przygotować się na zmiany w organizacji ruchu w najbliższej okolicy ulicy Opolskiej.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Uzbierali w internecie dla okradzionej 99-latki PÓŁ MILIONA!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

W poniedziałek 30 września zacznie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu w obrębie ulic Opolskiej, Wajdy i Ratuszowej w Tarnowskich Górach.

Pierwsza z ulic na odcinku szerokości Tarmilo zostanie zamknięta, ulice Wajdy i Ratuszowa z uwagi na to, że nie będzie nich wyjazdu, staną się dwukierunkowe (obecnie można nimi jeździć tylko w jednym kierunku).

Na Opolskiej po jednej stronie – o ile prace na to pozwolą – będzie przejście dla pieszych, jeśli rozmiar i rodzaj prac będą tego wymagały, ze względów bezpieczeństwa może nie być przejścia (wtedy dojściem dla mieszkańców okolicznych domów kierować będą budowlańcy).

Rozpoczyna się rozbiórka budynku Tarmilo w Tarnowskich Górach. Będą UTRUDNIENIA
Rozpoczyna się rozbiórka budynku Tarmilo w Tarnowskich Górach. Będą UTRUDNIENIA

Zaplanowany czas wykonania rozbiórki to miesiąc, wykonawca zapowiada, że ukończy prace znacznie szybciej. Utrudnienia spowodowane są przystąpieniem do rozbiórki największego, widocznego od ul. Opolskiej budynku po dawnym Tarmilo.

Przypominamy, że w jego miejscu docelowo planowana jest budowa kompleksu handlowo-kulturalnego, zaraz po rozbiórce zakupionych przez miasto obiektów urządzony zostanie tam (najpewniej w przyszłym roku) parking. Wspomniany kompleks to wielomilionowa inwestycja, dla której realizacji miasto będzie w przyszłych latach szukało partnerów prywatnych.

Źródło: UM Tarnowskie Góry

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

„Żebyś ścierwie je…y poroniła, ty lachonie wystawiający dupę”. Stalker z Uniwersytetu Śląskiego na razie bezkarny!

Najwięcej kabrioletów rejestruje się na Śląsku! Nie wierzycie? Sprawdźcie!

Marihuana zamiast pieczarek. CBŚP zabezpieczyło ponad 1200 krzaków

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close