KategoriaKrajOglądaj w TVSRegion

Ruch Chorzów – legenda bez końca! TVS odkrywa „Perły Śląska”

100 lat Niebieskiej Tradycji, czyli 100-lecie Ruchu Chorzów. W kolejnym wydaniu audycji „Perły Śląska” w TVS Mirosław Szołtysek odwiedzi stadion Niebieskich i porozmawia z żywymi legendami klubu.

 

W tym roku Ruch Chorzów obchodził setne urodziny. Od 100 lat Niebiescy dostarczają swoim kibicom momentów wzruszeń i emocjonujących, piłkarskich przeżyć. Z tej okazji Telewizja TVS poświęciła klubowi kolejny odcinek audycji „Perły Śląska”.

Odwiedź stadion Ruchu Chorzów, by zgłębić jego historię razem z prowadzącym program, Mirosławem Szołtyskiem, i żywymi legendami klubu – Januszem Osterem i Janem Rudnowem.

Premiera audycji już w sobotę 8 sierpnia o 17:15 w Telewizji TVS.

 

Już teraz zobaczcie zakulisowy fragment rozmowy!

Telewizja TVS: Perły Śląska

Ruch Chorzów to niekwestionowany skarb regionu – z okazji 100-lecia klubu poświęciliśmy mu kolejny odcinek "Pereł Śląska"❗️?Zobaczcie przedpremierowo wyjątkowy materiał z rozmowy Janusza Ostera (byłego trenera Klubu Piłki Ręcznej Ruch Chorzów) z Janem Rudnowem (byłym piłkarzem Ruchu Chorzów) ?⚽️Premiera odcinka już w najbliższą sobotę (8 sierpnia) o 17:15 w TVS❗️? Perły Śląska w TVS – sobota 17:15#tvs #perłyśląska #śląskMiasto ChorzówChorzowianinKIBICE RAZEM Ruch ChorzówKIBICE RUCHU CHORZÓWMirek Szołtysek

Opublikowany przez Telewizja TVS Środa, 5 sierpnia 2020

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami? Śledź TVS na Facebooku i na Instagramie!

Facebook Instagram

 

Marlena Borczyk

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close