RegionWiadomość dnia

Ruch Chorzów zapłacił karę za odpalenie rac. Kibice oddali pieniądze klubowi!

Takie rzeczy w Polskiej piłce zdarzają się rzadziej, niż awans którejś z naszych drużyn do Ligi Mistrzów. Ruch Chorzów dostał karę za odpalenie przez kibiców „Niebieskich” rac podczas meczu z Polonią Bytom. Kary się zdarzają, ale to – że kibice sami klubowi kasę oddali i to z nawiązką – to rzecz niemal bez precedensu!

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Namawiamy pingwiny z chorzowskiego ZOO na pączkoburgera 😉
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

-Kibice z Chorzowa i Katowic wpłacili na konto Ruchu 2000 zł, czyli dokładnie tyle, ile wyniosła kara nałożona na klub z Cichej za użycie materiałów pirotechnicznych podczas derbów z Polonią Bytom – czyli na oficjalnym fp Ruchu Chorzów na facebooku.

Kibice jednak nie ograniczyli się tylko do wpłacenia samej kary za pirotechnikę. -Ponadto fani przekazali darowiznę do UKS-u w wysokości 1000 zł czytamy na facebooku Ruchu Chorzów.

 

Pirotechniczną oprawę kibice Ruchu Chorzów zaprezentowali na swoim sektorze w drugiej połowie meczu. O ile samym fanom się spodobała – to obserwatorom już mniej. Jeszcze w zeszłym roku podczas posiedzenia Komisji Dyscypliny Śląskiego Związku Piłki Nożnej Ruch został ukarany za odpalenie rac na derbowym meczu z Polonią Bytom grzywną w wysokości 2 000 złotych.

 

źródło: Ruch Chorzów
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus nas nie wykończy. Wykończy nas czekanie na wynik. WSTRZĄSAJĄCE WIDEO podbija internet

Kościół ostrzega przed koronawirusem! Komunia święta do ręki i niekorzystanie z wody święconej

Śląskie: ponad 23 tysiące przypadków zachorowań na grypę w tydzień

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close