RegionWiadomość dnia

Ruda Śląska: 9-letnie dziecko ranne w wypadku z udziałem autobusu

9-letnie dziecko ranne w autobusie w Rudzie Sląskiej. Kobieta kierująca autobusem musiała zahamować, gdy jak zeznała, pierwszeństwo wymusił jej kierowca samochodu osobowego. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Do zdarzenia doszło na ulicy zabrzańskiej.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Do zdarzenia doszło w Rudzie Śląskiej na skrzyżowaniu ulic Chryzantem i Zabrzańskiej. Jak zeznała kierująca autobusem – musiała gwałtownie hamować, bo samochód osobowy wymusił pierwszeństwo. Niestety w wyniku tego ostrego manewru ranne zostało 9-letnie dziecko. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala. – Obecnie prowadzimy czynności pod kątem wypadku, ale nie wiadomo, czy nie zmieni się kwalifikacja zdarzenia. Będzie to zależało od stanu zdrowia dziecka.informuje na łamach Dziennika Zachodniego Arkadiusz Ciozak, oficer prasowy KMP w Rudzie Śląskiej. Na razie nie ma szczegółowych informacji o stanie zdrowia dziecka. Jak czytamy dalej – kierujący samochodem osobowym, który zmusił kierującą autobusem do takiego manewru odjechał z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Stabilizuje się sytuacja na rynku pracy w Polsce. Ofert pracy coraz więcej

Kolejne powikłania po COVID-19? Lista jest coraz dłuższa!

Na Giełdzie Samochodowej w Gliwicach powstanie targowisko! Od kiedy?

źródło: Dziennik Zachodni

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close