AlarmRegion

Ruda Śląska: Pijany Ukrainiec zamiast być na kwarantannie, pijany demolował samochody na ulicy!

Głębszego sensu w tym co robił nie ma sensu się doszukiwać. Mężczyzna, obywatel Ukrainy, który zamiast po przyjeździe przesiedzieć grzecznie w domu obowiązkową kwarantannę, urządził sobie szlak demolki ulicami Rudy Śląskiej. Nie wiadomo, co zrobiły mu zaparkowane samochody, ale wiadomo że po pijaku niszczył je jeden po drugim.

 

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Policjanci z rudzkiej „jedynki” zatrzymali mężczyznę, który uszkodził cztery samochody na ulicy Modrzejewskiej. Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu, gdy sprawca miał przebywać na kwarantannie. Obywatel Ukrainy usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Właściciele samochodów oszacowali straty łącznie na blisko 13 tysięcy złotych. Jak się okazało, 23-latek po przyjeździe do Polski miał odbywać obowiązkową kwarantannę, a w rzeczywistości wraz z kolegami upił się i odreagował na samochodach sąsiadów.

Wandal usłyszał już zarzut zniszczenia mienia, policjanci przesłali również informację o złamaniu zasad kwarantanny do służb sanitarnych. Teraz o jego losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 5 lat więzienia oraz wysoka kara za złamanie kwarantanny.

 

Zdjęcie autorstwa Artyom Kulakov z Pexels
red: W.Żegolewski
źródło: KMP Ruda Śląska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

1,4 mld zł trafiło do przedsiębiorców ze śląskiego. To Śląski Pakiet dla Gospodarki

Koronawirus w Polsce: Obostrzenia do 27 grudnia! Co obowiązuje zgodnie z ostatnim rozporządzeniem?

Mniej ozdób świątecznych na ulicach miast przez koronawirus? Tak, ale nie wszędzie [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close