Region

Ruszyły zapisy na XI Silesia Marathon

Za nami X edycji wspaniałych maratońskich emocji w samym sercu Śląsku. Jesteście gotowi na więcej? Już teraz możecie zapisać się na XI Silesia Marathon!

 

Zawody rozegrane zostaną 6 października 2019 roku. Za niecałe 300 dni będziecie mogli przebiec trasę maratonu poprowadzoną przez śląskie miasta i finiszować na niesamowitej bieżni największego stadionu lekkoatletycznego w Polsce – Stadionu Śląskiego.

Tegoroczny, X Silesia Marathon wzbudził u biegaczy wiele pozytywnych emocji za sprawą jubileuszu. Dodatkowo finisz po długim maratońskim biegu na arenie z tysiącami dopingujących kibiców, na długo zapada w pamięci każdego uczestnika. Kto nie chciałby ukończyć maratonu w taki właśnie sposób?

– Przed nami okres świąteczny – czas, w którym składamy sobie wiele życzeń. Uruchamiając już dziś zapisy na jeden z największych biegów ulicznych w Polsce, myślimy przede wszystkim o tych, dla których start w biegu maratońskim jest prawdziwym marzeniem. Życzymy im realizacji swoich postanowień i podołania nowym wyzwaniom – mówi Bohdan Witwicki, pomysłodawca i organizator Silesia Marathon.

Zapisy na przyszłoroczną edycję Silesia Marathon trwają na stronie biegu silesiamarathon.pl Organizator przygotował świąteczny prezent – do 31 grudnia można skorzystać z promocyjnej opłaty za start w maratonie w wysokości 70 zł.

Informacje na temat Silesia Półmaraton 2019 zostaną opublikowane w późniejszym terminie na oficjalnej stronie organizatora. Pełny regulamin biegu dostępny na stronie silesiamarathon.pl

 

(źr. inf.prasowa)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close