Region

Ruszyły zapisy na XI Silesia Marathon

Za nami X edycji wspaniałych maratońskich emocji w samym sercu Śląsku. Jesteście gotowi na więcej? Już teraz możecie zapisać się na XI Silesia Marathon!

 

Zawody rozegrane zostaną 6 października 2019 roku. Za niecałe 300 dni będziecie mogli przebiec trasę maratonu poprowadzoną przez śląskie miasta i finiszować na niesamowitej bieżni największego stadionu lekkoatletycznego w Polsce – Stadionu Śląskiego.

Tegoroczny, X Silesia Marathon wzbudził u biegaczy wiele pozytywnych emocji za sprawą jubileuszu. Dodatkowo finisz po długim maratońskim biegu na arenie z tysiącami dopingujących kibiców, na długo zapada w pamięci każdego uczestnika. Kto nie chciałby ukończyć maratonu w taki właśnie sposób?

– Przed nami okres świąteczny – czas, w którym składamy sobie wiele życzeń. Uruchamiając już dziś zapisy na jeden z największych biegów ulicznych w Polsce, myślimy przede wszystkim o tych, dla których start w biegu maratońskim jest prawdziwym marzeniem. Życzymy im realizacji swoich postanowień i podołania nowym wyzwaniom – mówi Bohdan Witwicki, pomysłodawca i organizator Silesia Marathon.

Zapisy na przyszłoroczną edycję Silesia Marathon trwają na stronie biegu silesiamarathon.pl Organizator przygotował świąteczny prezent – do 31 grudnia można skorzystać z promocyjnej opłaty za start w maratonie w wysokości 70 zł.

Informacje na temat Silesia Półmaraton 2019 zostaną opublikowane w późniejszym terminie na oficjalnej stronie organizatora. Pełny regulamin biegu dostępny na stronie silesiamarathon.pl

 

(źr. inf.prasowa)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close