RegionWiadomość dnia

Rybnik: Co robi rządowy śmigłowiec w Gotartowicach? Na pokładzie Sasin.

Służby mundurowe i ogromny helikopter na lotnisku Rybnik-Gotartowice. Jak się okazuje, na pokładzie rządowej maszyny, znajdował się Minister Jacek Sasin. Znane są tez powody jego wizyty.

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Coś się dzieje na lotnisku. Pełno policji i jakiś mega duży helikopter – pisze jeden z mieszkańców Rybnika na stronie www.rybmnik.com.pl. Służby mundurowe i odpowiednie środki bezpieczeństwa to niecodzienny widok na lotnisku Rybnik-Gotartowice. Niedawno lądował tam rządowy śmigłowiec z Ministrem Jackiem Sasinem na pokładzie. Obsługa lotniska mówi, że nie zna celu wizyty ministra na terenie Śląska, a pilot poinformował, że po tankowaniu w Katowicach wróci po Sasina. Jednak jak ktoś chce, to do odpowiednich wiadomości dotrze. Reporterzy rybnickiego portalu dotarli do pewnych informacji, z których wynika, że Minister Jacek Sasin udał się na briefing prasowy do kopalni Budryk.

Wszystko to prawdopodobnie jest związane z ciężką sytuacji w polskich kopalniach i działaniami rządu, które maja zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa wśród górników oraz postawieniu na nogi tego sektora polskiej gospodarki.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Górnicy szykują najazd na Warszawę! Ma się odbyć w najbliższą sobotę [WIDEO]

Powrót do szkoły możliwy dopiero we wrześniu!

Epidemia hejtu w woj.śląskim! Górnicy i ich rodziny coraz bardziej szykanowani [WIDEO]

źródło: rybnik.com.pl

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close