AlarmRegionWiadomość dnia

Rybnik: Radiowóz dachował w czasie pościgu! [ZDJĘCIA] Dwóch policjantów rannych

Dachowanie Insigni w Rybniku miało miejsce w czwartek, 6 sierpnia tuż po godzinie 11.00. Policyjny radiowóz ruszył w pogoń za zbyt szybko jadącym kierowcą Fiata. -Prawdopodobnie nieoznakowana, policyjna Insygnia wpadła w pewnym momencie w poślizg, wypadła z drogi i dachowała – mówi www.tvs.pl nadkomisarz Aleksandra Nowara, rzecznik prasowy rybnickiej policji. W wypadku radiowozu w Rybniku rannych zostało dwóch policjantów, którzy jechali Insignią. -Mają potłuczenia, urazy nóg, byli przytomni, mamy nadzieję, że nie mają żadnych obrażeń wewnętrznych. Zostali przewiezieni do szpitala – mówi nadkomisarz Nowara.

 

Dachowanie policji w Rybniku spowodowało spore utrudnienia w ruchu. Zamknięta jest ulica Kłokocińska, na której dachowała Insignia. Na miejscu jest kilka je3dnostek straży pożarnej, jest także prokurator który prowadzi szczegółowe oględziny. Utrudnienia mogą potrwać do godzin popołudniowych.

 

Wkrótce na www.tvs.pl zdjęcia z wypadku policyjnego radiowozu w Rybniku. <.>

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close