AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Rzucała kamieniami w samochody, bo rzucił ją chłopak

Policjanci zatrzymali pijaną 23-latkę, rzucającą kamieniami w jadące samochody. Kobieta twierdziła, że jej zachowanie spowodowane było nerwami na partnera, który ją porzucił.

 

7 stycznia 2018 roku, dyżurny konstantynowskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o pijanej kobiecie rzucającej kamieniami w jadące ul. Lutomierską pojazdy. W Citroenie uszkodzona została boczna szyba od strony pasażera, natomiast w Land Roverze, przednia szyba pojazdu. Na szczęście kamienie nie przebiły się do środka i raniły kierujących. Jednak takie nieodpowiedzialne zachowanie mogło spowodować o wiele poważniejsze skutki na drodze.Właściciele aut oszacowali straty na prawie 900 złotych.

Skierowani na interwencję konstantynowscy policjanci, zauważyli uciekającą w pobliskie blokowiska sprawczynię. Kobieta była w towarzystwie mężczyzny. Mundurowi zajechali im drogę radiowozem, blokując tym samym możliwość dalszej ucieczki. Para nie reagowała na polecenia wydawane przez funkcjonariuszy. Oboje byli pijani. Kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie, a jej znajomy prawie dwa. Mężczyzna był bardzo agresywny. Kopał policjantów nogami, pluł na nich i znieważał słowami powszechnie uznanymi za obelżywe.

Para trafiła do policyjnego aresztu. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 23-letniej mieszkance Konstantynowa Łódzkiego zarzutów uszkodzenia mienia i narażenia swoim zachowaniem na utratę życia bądź zdrowia kierujących. Kobieta twierdziła, że takie zachowanie spowodowane było nerwami na partnera, który ją porzucił. Za karygodne i niezgodne z prawem zachowanie wobec interweniujących policjantów odpowie także 23-latek. Mężczyzna póki co trafił za kraty zakładu karnego, bo poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności.

 

(źródło: KPP Pabianice)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close