AlarmRegionWiadomość dnia

Tychy: Pokłócił się z taksówkarzem,po czym skopał mu wóz. 30-latek miał w organizmie 5 promili alkoholu

5 promili alkoholu w organizmie miał awanturnik, którego zatrzymali tyscy policjanci po kłótni z taksówkarzem.

 

Do zdarzenia doszło na ul. Piłsudskiego w Tychach. Policjanci udali się na zgłoszoną tam interwencję dotyczącą awantury nietrzeźwego klienta z taksówkarzem. Na miejscu, z relacji zgłaszającego wynikało, że nieznany mu mężczyzna awanturował się, nie zapłacił za kurs oraz kopnął w szybę w samochodzie, uszkadzając ją. Mężczyzna wycenił straty na ponad 1000 złotych.

Sprawca okazał się być 30-letni tyszanin. Po zbadaniu go na zawartość alkoholu w organizmie, okazało się że ma 5 promili. Z uwagi na znaczny stan upojenia alkoholowego mężczyzna początkowo trafił do szpitala, nie ominął go jednak policyjny areszt, do którego trafił tuż po tym jak lekarze stwierdzili, że może przebywać w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. 30-latek usłyszał już zarzut, teraz o jego dalszym losie zadecyduje prokurator. Za popełnienie przestępstwa zniszczenia mienia grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności.

 

(źródło: KMP Tychy)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close