RegionWiadomość dnia

Sanepid w Sosnowcu zamknięty! Pracownicy chorzy na koronawirusa

Koronawirus w sosnowieckim sanepidzie! Wirusa wykryto u 5 pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sosnowcu. Z tego też powodu kwarantanną objęto ponad 40 osób.

 

 

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

– 5 pracowników stacji sanitarno epidemiologicznej w Sosnowcu okazało się być zakażonych koronawirusem. Przebywają obecnie w ścisłej izolacji domowej. Pozostali pracownicy czyli ponad 40 osób przebywa w kwarantannie domowej. Zadania tej sosnowieckiej jednostki przejmie na okres przynajmniej 10 dni sanepid w Jaworznie – informuje Alina Kucharzewska ze Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.

Tylko dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o rekordowej liczbie 1967 nowych przypadków koronawirusa w kraju. Spośród nich 148 dotyczy województwa śląskiego. Do tej pory na koronawirusa zachorowało ponad 93 tys. osób.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wracają maseczki! Będą nowe obostrzenia w związku z koronawirusem!

Będzie rekonstrukcja rządu! Jest dużo zmian i nowe twarze

Szpitale w woj.śląskim już nie jednoimienne. 450 łóżek zostaje specjalnie na COVID

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close