Region

Seryjny złodziej whisky zatrzymany w Sosnowcu

Policja z Sosnowca zatrzymała 29-letniego mężczyznę, który od sierpnia 2019 roku kradł na terenie całego Śląska… whisky. Wartość skradzionych towarów do kilka tysięcy złotych. Podejrzany został zatrzymany w Siemianowicach Śląskich.

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

29-latek działał na terenie całej aglomeracji śląskiej od sierpnia 2019 r. Jego łupem padały najczęściej drogie, luksusowe alkohole – zwykle whisky. Czasami kradł także artykuły kosmetyczne lub słodycze. Policjanci na podstawie zgromadzonych w sprawie dowodów ustalili, że sprawcą wszystkich kradzieży jest jeden i ten sam mężczyzna: 29-latek bez stałego miejsca zamieszkania.

Fakt, że nie był nigdzie zameldowany, oraz to, że często zmieniał miejsca pobytu, było dla śledczych pewnym utrudnieniem. Jego zatrzymanie było jednak kwestią czasu. Śledczy zatrzymali go w Siemianowicach Śląskich. Podejrzanemu przedstawiono łącznie 6 zarzutów kradzieży wielu towarów o łącznej wartości około 5000 zł. Ponieważ czynów tych dokonał w warunkach recydywy, może mu grozić nawet 7,5 roku więzienia.

Źródło: Śląska Policja

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie czeka zakaz palenia węglem? Przepisy uchwały antysmogowej do zaostrzenia jeszcze w tym roku!

Śląskie: CO TU SIĘ STAŁO??? Bus zawisł nad przepaścią! ZDJĘCIA z wypadku!!!

Podwyżki dla górników w PGG stały się faktem. Porozumienie związków z zarządem podpisane

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close