AlarmRegion

Siewierz: Zaczaili się na ofiarę, a później zaatakowali [ZDJĘCIA] Policja szuka TYCH mężczyzn

Mężczyźni upatrzyli sobie ofiarę i obserwowali. Kiedy ich cel wyszedł ze sklepu, jeden z oprawców chwycił swoją ofiarę za szyję i nakazał wydać pieniądze pod groźbą pozbawienia życia.

Do zdarzenia doszło 18 maja br. około godziny 20.00 w Siewierzu przy ul. Rynek. Na idącego ze sklepu mieszkańca Siewierza napadło dwóch mężczyzn. Jeden z oprawców chwycił swoją ofiarę  za szyje  i nakazał wydać pieniądze pod groźbą pozbawienia życia, natomiast drugi zaczął go w tym czasie uderzać po całym ciele.

Siewierz: Zaczaili się na ofiarę, a później zaatakowali [ZDJĘCIA] Policja szuka TYCH mężczyzn

Po krótkiej szarpaninie – bez łupów – przestępcy oddalili się w kierunku ul. Ludowej.  Według opisu pokrzywdzonego jeden z mężczyzn był w wieku  około 30- 35 lat, szczupłej budowy ciała, ciemnej karnacji, włosy ciemne, wzrost około 170 – 175 cm. Drugi mężczyzna w wieku około 25 – 30 lat, szczupłej budowy ciała, ciemnej karnacji.

 

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy kradzieży, prosimy o niezwłoczny kontakt z będzińskimi policjantami tel. (32) 36 80 618 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl a także anonimowo za pomocą formularza „POWIADOM NAS” zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie..

 

Siewierz: Zaczaili się na ofiarę, a później zaatakowali [ZDJĘCIA] Policja szuka TYCH mężczyzn
Źródło: KMP Będzin

CZYTAJ TAKŻE:

Brutalne pobicie w Częstochowie! Mężczyźni skakali ofiarom po głowach! [ZDJĘCIA]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close