RegionWiadomość dnia

Silesia City Center jak Mediolan. Najlepsze marki i wyjątkowy pokaz mody [ZDJĘCIA, WIDEO]

Najnowsze trendy w modzie i powiew już nie tylko wiosny, ale i gorącego lata. W Silesia City Center odbył się wyjątkowy pokaz mody. Kolekcje znanych marek przyciągnęły tłumy.

 

W Silesia City Center zaprezentowano wiosenne kolekcje znanych marek- katowiczanie mieli okazję podpatrzeć nowinki ze świata mody. Choć wydarzenie przyciągnęło tłumy, widzowie twierdzą, że moda to pojęcie subiektywne. -Z braku czasu nakładam wszystko warstwowo ile się da – mówi Beata Gładysz, mieszkanka Katowic. -Moda to coś, co jest nam narzucane albo sugerowane, a tak naprawdę modę powinniśmy sami tworzyć i sami dobierać pod siebie i w tym, w czym się najlepiej czujemy, a nie to co na wybiegu, choć i to może być dla nas inspiracją – uważa Łukasz Pawęzka, mieszkaniec Tarnowskich Gór.

Silesia City Center jak Mediolan. Najlepsze marki i wyjątkowy pokaz mody

Prezentacje ubrań przeplatały popisy nowo powstałej w Katowicach szkoły tańca Agustina Egurroli. Tancerze prezentowali ubrania zaprojektowane przez samego Agustina. -Chciałem pokazać nie tylko te ubrania, ale też ludzi, którzy je noszą- ludzi, którzy są pewni siebie, którzy mają marzenia, którzy wiedzą, czego w życiu chcą – mówi Agustin Egurrola, tancerz i teraz już także projektant mody. Jak wszyscy mężczyźni również celebryci mają w szafie ulubioną parę spodni, która mimo, że znoszona, musi w niej pozostać. -Pewnie dlatego, że są bardzo wygodne, nie trzeba się dużo szykować tylko wskakujesz w ten ciuch i jesteś gotowy do akcji – mówi Agustin Egurrola, tancerz.

Silesia City Center jak Mediolan. Najlepsze marki i wyjątkowy pokaz mody

Na wybiegu zaprezentowano kolekcje z 70 salonów znajdujących się na terenie Silesia City Centrum. (Martyna Mikołajczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close