Region

Silesia Outlet w Gliwicach: prace na półmetku, 70 procent powierzchni wynajęte

Silesia Outlet, który powstaje w Gliwicach to największe na Górnym Śląsku centrum wyprzedażowe. Na przełomie sierpnia i września obiekt osiągnie stan surowy.

Centrum Silesia Outlet realizowane jest w dwóch etapach. Otwarcie fazy pierwszej o powierzchni 12 tys. mkw. GLA z 70 sklepami zaplanowano na wiosnę 2019 roku. Faza druga to ponad 50 sklepów o łącznej powierzchni 8 tys. mkw.

Silesia Outlet w Gliwicach: prace na półmetku, 70 procent powierzchni wynajęte (mat. prasowe – wizualizacje)

Poziom komercjalizacji Silesia Outlet w Gliwicach sięgnął 70 proc. Kolejnych 10 proc. umów jest już uzgodnionych. Zostało kilka ostatnich powierzchni sklepowych do wynajęcia. Niebawem ruszą przygotowania do drugiego etapu inwestycji.

Silesia Outlet w Gliwicach: prace na półmetku, 70 procent powierzchni wynajęte (mat. prasowe – wizualizacje)

Końcowo Silesia Outlet zaoferuje ponad 120 salonów znanych marek odzieżowych oraz obuwniczych, dostępnych zawsze co najmniej 30 proc. taniej niż w regularnych galeriach handlowych.

Obiekt powstaje w Gliwicach przy ul. Rybnickiej.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close