KrajRegion

Silny wiatr wraca do Polski! [PROGNOZA POGODY] IMGW wydał prognozę zagrożeń pogodowych

IMGW wydał prognozę zagrożeń pogodowych na piątek (15 marca) i sobotę (16 marca). Silny, porywisty wiatr znowu może dać nam się we znaki.

 

Trująca kiełbasa! Gdzie? I dlaczego policjanci zamieniają się w youtuberów! TOP 5 Silesia Flesz


W piątek porywiste podmuchy poczują mieszkańcy województw pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Synoptycy IMGW ostrzegają, że wiatr osiągnie tam średnią prędkość od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 70 km/h.

W województwie śląskim prognozowany jest silny wiatr o średniej prędkości 35-45 km/h, w porywach do 75 km/h, a w rejonach podgórskich do 90 km/h.

Silny wiatr będzie towarzyszył nam także w sobotę. Na terenie województwa śląskiego zagrożeniem może być silny zachodni o średniej prędkości 35-45 km/h, w porywach do 75 km/h, a w rejonach podgórskich do 90 km/h.

Na porywiste podmuchy muszą przygotować się także mieszkańcy województw mazowieckiego, lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego, opolskiego i dolnośląskiego.

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close