Region

Zawiercie: Poznajecie tę oszustkę? [FOTO] Kobieta jest poszukiwana listem gończym

Policjanci z Zawiercia poszukują 48-letniej Joanny Makieła, która jest podejrzana o liczne fałszerstwa i oszustwa. Kobieta ma około 170 cm wzrostu, niebieskie oczy i ciemne włosy. Na prawym ramieniu i plecach posiada tatuaże. Przed wymiarem sprawiedliwości najprawdopodobniej ukrywa się poza granicami kraju.

 

Trująca kiełbasa! Gdzie? I dlaczego policjanci zamieniają się w youtuberów! TOP 5 Silesia Flesz

Joanna Makieła jest poszukiwana na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Zawierciu za popełnienie przestępstwa z art. 286§1 KK i art. 270§1 KK. Kobieta od kilku miesięcy ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, najprawdopodobniej poza granicami kraju.

Poszukiwana kobieta ma około 170 cm wzrostu, niebieskie oczy i ciemne włosy. Na prawym ramieniu posiada tatuaż przedstawiający róże a na plecach tribal.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanej lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jej zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

 

źr. KPP Zawiercie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close