KrajRegion

Skatowana 2-miesięczna dziewczynka walczy o życie w szpitalu. Ojciec i matka dziecka z zarzutami

2-miesięczna Jagoda w stanie ciężkim przebywa w szpitalu w Koszalinie. Trafiła tam z obrażeniami ciała, do których nie doszło w sposób przypadkowy. Zarzut spowodowania ciężkich obrażeń na ciele dziecka usłyszał ojciec dziewczynki, natomiast matce prokuratura zarzuca narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ podpowiada, co zrobić żeby się nie roztopić w upał 😉

Sytuacja miała miejsce w Darłowie. Dziewczynka trafiła do szpitala 18 czerwca, po tym, jak jeszcze w mieszkaniu, rodzice stwierdzili, że dziewczynka nie oddycha. Dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem LPR do szpitala w Koszalinie. Tam okazało się, że dziewczynka ma obrażenia ciała, które wskazują na ingerencję osób trzecich. Wezwano policję.

Po dalszych badaniach okazało się, że dziecko ma poważne obrażenia głowy. Obecnie stan dziecka określany jest jako bardzo ciężki.

Za stan dziecka odpowiada konkubent matki – ojciec dziewczynki, pod którego opieką matka pozostawiła dziecko. Ojciec w tym czasie spożywał alkohol z kolegą. Ta natomiast ze starszym dzieckiem wyszła z mieszkania.

Zarówno ojciec, jak i matka dziewczynki usłyszeli zarzuty. Ojcu grozi 15 lat więzienia, natomiast matka za narażenie dziecka na bezpośrednią utratę zdrowia lub życia może spędzić w więzieniu od 3 do 5 lat.

 

źr. Polsat News

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close