Kultura i rozrywkaRegion

Skup Kultury w Gliwicach. Kiermasz kulturalny już w niedzielę, 13 czerwca

Skup Kultury to świetna okazja, żeby kupić książkę, płytę, grę planszową, a przy okazji wesprzeć osoby niepełnosprawne. W niedzielę, 13 czerwca na gliwickim Rynku odbędzie się największy kiermasz kulturalny w regionie. Dochód z imprezy trafi do podopiecznych Stowarzyszenia Cała Naprzód.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Między godz. 12.00 a 19.00 na Rynku pojawią się stoiska z rozmaitymi dziełami kultury. Będą książki, albumy, winyle, komiksy, filmy – wszystko to, co mieszkańcy przekazali na rzecz akcji. Teraz będzie można spośród tych fantów wyszperać coś ciekawego. Nie ma ustalonej ceny, każdy płaci ile może i ile chce, pamiętając, że cel jest szczytny. O oprawę muzyczną Skupu Kultury zadbają Prywaciarze. Będzie się działo!

W 2019 roku gliwiczanie poszli na rekord i w czasie akcji udało się zebrać 20 132,65 zł. Stowarzyszenie Cała Naprzód i Skup Kultury to solidne firmy – zarówno organizacja, jak i inicjatywa były już wyróżniane w konkursie Liderzy Społeczni Gliwic.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Czy rodzice puszczą dzieci do szczepień na covid? Ruszyła rejestracja nastolatków 12-15 lat

Na dwie godziny odeszły od łóżek. Pielęgniarki i położne zorganizowały protest w Katowicach

Wesela odblokowane z kolejnych obostrzeń, ale jest dużo drożej niż przed lockdownem!

 

źr. UM Gliwice

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close