AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Śląsk: Zmuszał swoją ofiarę do seksu i zażywania narkotyków

Zarzuty popełnienia ośmiu przestępstw usłyszał 39-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego. Ustalenia wskazują, iż mężczyzna groźbą zmuszał swoją ofiarę do określonego zachowania.

 

Policjanci z Częstochowy zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu, podejrzanego o popełnienie 8 przestępstw na szkodę 41-letniej mieszkanki Częstochowy.

Od listopada 2016 roku mężczyzna poprzez groźby karalne, używając przemocy zmuszał swoją ofiarę do określonego zachowania, w tym także do zażycia narkotyków i obcowania płciowego. Oprawca dwukrotnie w przeciągu roku dokonał kradzieży telefonu na szkodę pokrzywdzonej, a także będąc w stanie nietrzeźwości kierował samochodem, pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Po przedstawieniu zarzutów, policjanci i prokurator wystąpili do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Częstochowski sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na okres trzech miesięcy.

 

(źródło: Śląska Policja)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close