Region

Śląskie: Bandzior brutalnie zaatakował nastolatka w autobusie! Poznajesz go? [FOTO]

Nastolatek został zaatakowany w autobusie, którym jechał do szkoły. Nieznany mężczyzna podszedł do niego i kilkakrotnie uderzył 15-latka w twarz. Wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery monitoringu. 

 

 

Panika przed koronawirusem! TOP 5 Silesia Flesz
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Do zdarzenia doszło 2 marca 2020 roku, około godziny 9.00 w autobusie linii 52 relacji Żory – Rybnik. Jak wynika z ustaleń policjantów, podczas przejazdu przez dzielnicę Gotartowice mężczyzna podszedł do 15-latka, który jechał do szkoły i bez powodu kilkakrotnie uderzył go w twarz, po czym wysiadł na przystanku.

Poszkodowany doznał urazu twarzy. Za zgodą rybnickiej prokuratury, policja opublikowała zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstwa uszkodzenia ciała. Śledczy z Komisariatu Policji w Boguszowicach dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Zdjęcia znajdziecie TUTAJ


Źródło: KMP Rybnik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Szykuje się fala eksmisji! Najwięksi dłużnicy czynszowi stracą mieszkania! [WIDEO]

Sosnowiec: Tablica tajemniczego Stanisława Jaroszyńskiego znowu zniszczona! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Epidemia koronawirusa: Ponad pół tysiąca osób pod nadzorem. Sytuacja jest stabilna

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Śląskie: Bandzior brutalnie zaatakował nastolatka w autobusie! Poznajesz go? [FOTO]”

  1. Oczywiście znieczulica społeczna nic nie zrobiła i pewnie się przyglądali ze spokojem- Żenada…! Takich co biją słabszych bez powodu powinno się wytargać za szmaty z autobusu i spuścić porządne manto żeby mu się odechciało atakować słabszych…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close