Region

Śląskie: Brutalnie pobili i pastwili się nad 19-latkiem. Zostali aresztowani

20-latek i jego o rok starszy kolega brutalnie pobili i pastwili się nad 19-latkiem. Sprawcy byli wulgarni i bezwzględni, uderzali pokrzywdzonego pięściami po całym ciele, a na koniec ukradli mu ładowarkę do telefonu. Najbliższe 3 miesiące spędzą za kratkami.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Żory. Do zdarzenia doszło, gdy 19-latek odwiedził ich wspólnego znajomego. Podczas wizyty, doszło pomiędzy nimi do nieporozumienia, w efekcie czego 20 i 21-latek zaatakowali nastolatka.

Napastnicy uderzali go pięściami po całym ciele, w tym zwłaszcza po głowie, twarzy, klatce piersiowej i brzuchu. Młodszy z nich zranił 19-latka nożem w rękę, a potem nadal groził nim ofierze. Na koniec oprawcy ukradli nastolatkowi ładowarkę do telefonu, bo nic innego nie miał przy sobie.

Poturbowany chłopak zdołał uciec z mieszkania i choć nie chciał z policjantami rozmawiać o szczegółach zdarzenia, ci wkrótce zatrzymali sprawców i zdobyli solidny materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie im zarzutów. Obaj odpowiedzą  za rozbój z użyciem niebezpiecznego przedmiotu i pobicie 19-latka.

Agresorzy najbliższe 3 miesiące spędzą teraz w areszcie śledczym. Za popełnione przestępstwa grozi im nie mniej niż 3 lata więzienia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Groźny wypadek w Sosnowcu! 12-latek spadł z ponad 20 metrów!

Bielsko-Biała: Honorowe obywatelstwo Wałęsy zagrożone. Chodzi o jego domniemaną współpracę z SB

Lider gangu Psycho Fans oskarżony o zlecenie zabójstwa prokuratora

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close