RegionWiadomość dnia

Śląskie: Co za KRETYN!!! Pogotowie ratowało życie kobiecie, ktoś w tym czasie niszczył im karetkę!

Do niecodziennego zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Pszów. Kiedy ratownicy medyczni udzielali pierwszej pomocy pacjentce, w tym samym czasie ktoś postanowił zniszczyć zaparkowaną pod blokiem karetkę.

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

-W trakcie, kiedy jeden z naszych zespołów wykonywał transport pacjentki w miejscowości Pszów po tym jak udali się po pacjentkę do domu i zeszli na dół i okazało się że ktoś uszkodził nasz ambulans i strzaskał tylną szybę- relacjonuje Mateusz Kaczmarek, firma Firemed.

Właściciel firmy wynajmujące karetki, na własną rękę postanowił odszukać sprawcę. Dlatego wyznaczył specjalną nagrodę dla świadka, który wskaże wandala, który zniszczył karetkę w Pszowie.

– Wyznaczyliśmy nagrodę 500 złoty dla osoby, która nam pomoże w ustaleniu sprawcy tego zdarzeniamówi Mateusz Kaczmarek z firmy Firemed.

Właściciel firmy wynajmujące karetki, na własną rękę postanowił odszukać sprawcę. Dlatego wyznaczył specjalną nagrodę dla świadka, który wskaże wandala
Właściciel firmy wynajmujące karetki, na własną rękę postanowił odszukać sprawcę. Dlatego wyznaczył specjalną nagrodę dla świadka, który wskaże wandala

Do pacjentki został wezwany drugi zespół ratownictwa medycznego. -Ponieważ pacjentka dopiero była transportowana do ambulansu więc w momencie kiedy do tego doszło nie było jej wewnątrz ponieważ posiadamy flotę większej ilości ambulansów dlatego na miejsce został rozdysponowany kolejny zespół który przejął i kontynuował transport tej pacjentkimówi Mateusz Kaczmarek, firma Firemed.

Sprawca nie ukradł żadnego sprzętu medycznego, ani leków, ale niestety ambulans jest wycofany z użytku, a koszt wymiany szyby szacowany jest na około 1000 zł. Policja będzie prowadzić w tej sprawie dochodzenie.

 

autor: Monika Taranczewska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zobaczcie piekło oddziału covidowego w Katowicach! Może korona-sceptycy wreszcie uwierzą? [WIDEO]

Katowice: Pojawiły się ogłoszenia sprzedaży szczepionki na COVID-19. Można też było kupić wynik testu

Kosmiczny eksperyment! Studentów zamknęli w hangarze. Udają, że są w kosmicznej izolacji [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close