AlarmRegionWiadomość dnia

Śląskie: Dwie 14-latki umówiły się z poznanymi przez internet mężczyznami. Zostały zgwałcone [WIDEO]

Zawarte przez internet znajomości skończyły się dla dwóch 14-latek wielką traumą. Dziewczyny postanowiły umówić się z poznanymi przez internet mężczyznami. Zostały skrzywdzone.

 

Pomimo, że dziewczynki się nie znały i sprawcy tych czynów też wcześniej nie nawiązywali ze sobą kontaktów, to zdarzenia praktycznie są identyczne. Dziewczynki poznały na jednym z portali społecznościowych dużo starszych od siebie mężczyzn i nawiązywały z nimi kontakt, a później skorzystały z zaproszenia do ich mieszkania. Kiedy przebywały w mieszkaniu, zostały zgwałcone – mówi sierż. szt. Agnieszka Żyłka z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

14-latki miały świadomość tego, że spotykają się ze starszymi mężczyznami. 36-latek usłyszał zarzut współżycia z osobą małoletnią i objęty został policyjnym dozorem. Natomiast 26-latek dostał zarzut zgwałcenia i został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Podejrzanym grozi kara do 12 lat więzienia. Policja apeluje do rodziców i opiekunów o zwiększenie czujności.(Sandra Hajduk)

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Śląskie: Dwie 14-latki umówiły się z poznanymi przez internet mężczyznami. Zostały zgwałcone [WIDEO]”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close