RegionWiadomość dnia

Śląskie: Kobieta oddała policji 20 tys. złotych, które znalazła!!!

Podczas wykonywania rutynowych czynności w trakcie pracy na stacji benzynowej Pani Donata znalazła pieniądze zawinięte w rulon. To było 20 tys. złotych, które jakiś czas wcześniej zgubił jeden z podkarpackich kierowców myśląc, że już nigdy ich nie odzyska. Dzięki wzorowej uczciwości naszej bohaterki stało się inaczej!

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Stacja benzynowa przy A4 w Jaworznie. Pracująca tam Pani Donata znajduje 20 tys. złotych zawiniętych w rulon, wzywa policję. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce sprawdzili skrupulatnie wraz z obsługą monitoring i doszli do tego, że pieniądze wypadły jednemu z kierowców na podkarpackich blachach. Ten oczywiście zorientował się kilkaset kilometrów dalej, że kasę zgubił – nie wierzył, że ktokolwiek może się w tej sprawie do niego zgłosić. Szczęśliwie pieniądze wróciły do właściciela.

Dzisiaj (18.02) Komendant Miejski Policji młodszy inspektor Krzysztof Gałuszka spotkał się z Panią Donatą by pogratulować jej wzorowej obywatelskiej postawy. Postawa naprawdę godna naśladowania i pochwał, bo każdy z nas może zgubić coś o niebagatelnej wartości, a nie każdy może liczyć na zwrot zguby.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close