KrajRegion

Śląskie Kolędowanie z TVS! Piekarskie Betlejem 30 grudnia

Już 30 grudnia Piekarskie Betlejem rozbrzmi najpiękniejszymi kolędami w wykonaniu gwiazd Telewizji TVS. Nie możecie tego przegapić! Sprawdźcie, kto zagra w ten wyjątkowy wieczór.

 

Jesteście gotowi na najpiękniejszy koncert kolędowy? Już 30 grudniaPiekarskim Betlejem odbędzie się wyjątkowe Śląskie Kolędowanie z TVS! Piekary Śląskie i Piekarskie Betlejem po raz piąty zapraszają na Wielkie Kolędowanie. Spędź święta w rytmie najpiękniejszych kolęd i przekonaj się, kto zaśpiewa 30 grudnia w Śląskim Kolędowaniu z TVS.

 

Śląskie Kolędowanie z TVS

Zapraszamy do udziału w Śląskim Kolędowaniu z TVS 30 grudnia w Piekarskim Betlejem. Koncert rozpocznie się o 19:00. Najpiękniejsze kolędy wykonają:

Niezastąpiony duet Kola i Jula o anielskich głosach, czyli prowadzące „Koncert Życzeń” w TVS.

Na scenie zobaczymy również Jacka Silskiego.

Nie zabraknie też oczywiście zespołu Metrum, czyli świetnego duetu Reni & Marco, których na pewno kojarzycie z takich hitów, jak „Cukiernik”!

Uroczych dam z zespołu Sonitus również nie zabraknie!

Czy prawdziwe, śląskie kolędowanie mogłoby obejść się bez De Silvers? Oczywiście, że nie! Dlatego ich również usłyszymy tej nocy.

Pięknym wykonaniem kolęd tradycyjnych uraczą nas również energiczne Claudia i Kasia Chwołka!

Organizatorem Wielkiego Kolędowania jest Sanktuarium Matki Bożej Piekarskiej. Sponsorami wydarzenia są: Węglokoks Kraj oraz GTB Metropolis. Ponadto patronat medialny nam wydarzeniem objęli: TVS, Gość Niedzielny, TVP3, Radio Piekary oraz Radio eM.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Piekarskim Betlejem? Przeczytaj również szczegółowy plan wydarzenia!

PIEKARY ŚLĄSKIE: Wielkie kolędowanie – koncert TVS!

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close