AlarmRegionWiadomość dnia

Śląskie: Podpalili 45-latka, którego wcześniej skatowali [WIDEO] Za zabójstwo grozi im dożywocie

Najpierw razem pili, potem zabili jednego z kompanów. Byli bardzo brutalni. Policja zatrzymała dwóch mężczyzn którzy pobili i podpalili swoją ofiarę. Po zakrapianym alkoholem spotkaniu zaatakowali 45-letniego mieszkańca Będzina. Obaj zostali już tymczasowo aresztowani. Grozi im dożywocie.

 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Do zdarzenia doszło w czwartek w centrum miasta. Trzech mężczyzn postanowiło wspólnie się napić. Wódkę i piwo wypili w krzakach w pobliżu torów przy ulicy Małachowskiego. Między mężczyznami doszło do sprzeczki. 28-latek z 46-letnim kompanem zaatakowali 45-latka. Pobili go i podpalili.

Ciało zostało znalezione następnego dnia rano przez przejeżdżającego tamtędy rowerzystę. Śledczy szybko dotarli do jednego z mieszkań w centrum Będzina. Tam zatrzymali obu sprawców.

 

Na wniosek policji i prokuratury sprawcy przestępstwa, decyzją będzińskiego sądu, zostali tymczasowo aresztowani. Za zabójstwo dokonane ze szczególnym okrucieństwem grozi im nawet dożywotnie więzienie.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

100% głosów policzone. Słupek Dudy mniejszy, ale reelekcja niezagrożona [WIDEO] PKW podała oficjalne wyniki wyborów

Kochają się, a mogą patrzeć na siebie przez kraty! Puma Kamila Stanka trafiła do ZOO w Chorzowie [WIDEO, ZDJĘCIA]

3 osoby utonęły jednego dnia w Nakło-Chechło. Czy do tej tragedii musiało dojść? [WIDEO]

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close