Region

Śląskie: Podstępem weszli do mieszkania. Pobili i okradli lokatorów

Wtargnęli do jednego z mieszkań w Częstochowie, a następnie używając przemocy i gazu pieprzowego okradli mieszkańców. Jak się okazało, to znani częstochowskiej policji recydywiści.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!


Do zdarzenia doszło w nocy z 12 na 13 lutego br., w dzielnicy Raków. Około godziny 2:00, 43-letni mężczyzna i jego 53-letnia partnerka usłyszeli, że ktoś się dobija do ich mieszkania. Zza drzwi odezwał się znajomy męski głos, dlatego kobieta otworzyła drzwi. Jednak zamiast mężczyzny, którego się spodziewała, do mieszkania wtargnęło 3 jego kolegów. Swoją wizytę rozpoczęli od pobicia mieszkańców i obezwładnienia ich przy użyciu gazu. Następnie wynieśli z mieszkania wszystko, co wartościowe. Lokatorzy nie byli w stanie rozpoznać sprawców, ponieważ mieli oni zakryte twarze.

Do akcji wkroczyli częstochowscy kryminalni, którzy już następnego dnia zatrzymali sprawców tego brutalnego rozboju.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. W związku z tym, że popełnili przestępstwo w warunkach recydywy, w więzieniu mogą spędzić nawet kilkanaście lat.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Trzecia fala koronawirusa już teraz? Rząd: Znowu mamy tendencję wzrostową!

„Ej, ale tu nikogo nie ma!” W Spodku i MCK w Katowicach ruszył Intel Extreme Masters 2021. W tym roku tylko online

Basen na zapisy? Tak jest w parkach wodnych po zniesieniu obostrzeń [WIDEO]

 

źr. KWP Katowice

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close