AlarmRegionWiadomość dnia

Śląskie: Policja szuka sprawcy! Kierowca Volvo wjechał w ludzi na chodniku! [WIDEO]

Samochód wypadł z drogi, potrącił pieszego, a sprawca uciekł. W Kaletach doszło do wypadku, który mógł zakończyć się tragicznie. Dosłownie o krok od tragedii był 25-latek, który szedł chodnikiem ze swoim starszym bratem. W momencie, gdy przechodzili obok skrzyżowania ulic Lublinieckiej i Fabrycznej, rozpędzone Volvo wjechało prosto w nich. Auto staranowało bramę i przewróciło się na bok.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Ogromny szpital COVIDowy powstaje w MCK w Katowicach!

-Wyszedł kierowca, wyszli też pasażerowie. Oni oddalili się, nie udzielając pomocy temu poszkodowanemu. Mężczyzna szedł z bratem o trzy lata starszym, który wezwał służby ratunkowe. Na miejscu zostały przeprowadzone oględziny, zabezpieczyliśmy ślady osmologiczne, zapachowe i daktyloskopijne. Został tez sprawdzony pies tropiący. Poza tym zabezpieczmy monitoringi w Kaletach, które mogą pozwolić nam na ustalenie tego sprawcy – mówi sierż. szt. Jacek Mężyk, KPP w Tarnowskich Górach.

– Diagnostyka obrazowa wykazała mnogie obrażenia. Dzisiaj rano chory został przekazany do oddziału ortopedii, gdzie przeprowadzony zostanie zabieg operacyjny. Pacjent jest przytomny, a lekarze oceniają stan jego zdrowia jako stabilny mówi Jolanta Wołkowicz, Górnośląskie Centrum Medyczne ŚUM w Katowicach.

Cały czas trwają poszukiwania sprawcy wypadku. Wiele wskazuje na to, że kierowca Volvo uciekł z miejsca zdarzenia razem z pasażerem samochodu.

 

Śląskie: Policja szuka sprawcy! Kierowca Volvo wjechał w ludzi na chodniku!
Śląskie: Policja szuka sprawcy! Kierowca Volvo wjechał w ludzi na chodniku!
autor: Łukasz Kądziołka

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Premier: Nie będzie narodowej kwarantanny. Specjaliści: I tak nie była potrzebna

Szpital covidowy w MCK w Katowicach będzie przyjmował głównie ciężkie przypadki!

Dwie osoby zginęły w wypadku w Lędzinach. Policja szuka świadków tragedii [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close