AlarmRegionWiadomość dnia

Śląskie: ponad 20 kolizji w powiecie będzińskim. Policja apeluje o ostrożność!

Dzisiejszy (13.12) poranek rozpoczął się ponad 20 kolizjami w obrębie samego powiatu będzińskiego. To nie piątek trzynastego, a szczególnie śliskie drogi były przyczyną wielu z nich.

Zegarmistrz z Bytomia przekonał się o sile internetu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Jak wynika z doniesień będzińskiej policji, na drogach powiatu będzińskiego doszło już dzisiaj do ponad 20 kolizji. Między innymi, w przydrożnym rowie przy DK78 wylądował kierowca, który, jak wiemy z nieoficjalnych źródeł, jest nieprzytomny. Policja w Będzinie ma dzisiaj ręce pełne roboty, a jednostki rozsyłane są na teren całego powiatu.

Za kolizjami prawdopodobnie stoi niedostosowanie się do panujących na drodze warunków. Śliskie drogi i nieuwaga kierowcy to przepis na tragedię.

Jeśli to możliwe, w przypadku niegroźnych kolizji, prosimy kierowców o rozwiązywanie spraw bez udziału policji. Czasem nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich, zwłaszcza przy tak ogromnej ilości kolizji. Tym samym pragnę zaapelować o zachowanie szczególnej ostrożności ze względu na warunki na drodze. – mówi komendant Paweł Łotocki z KPP w Będzinie. 

Możliwe są dzisiaj szczególne utrudnienia w ruchu drogowym na terenie powiatu.

Źródło: KPP w Będzinie

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Szok i niedowierzanie! 27-latek oskarżony o brutalne zgwałcenie własnej matki!

Zygmunt Frankiewicz ostro przed wyborami w Gliwicach: „Strach pomyśleć, jak Moszyński będzie się zachowywał po wygranej”

Kierowca Porsche, który uderzył kobietę w twarz na pasach ma trafić do więzienia!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close