Region

Śląskie: Przewozili 2,5 kilograma amfetaminy. Wpadli na autostradzie A4

Podróżowali śląskim odcinkiem autostrady A4 i tam zostali zatrzymani. Dwaj mężczyźni mieli w samochodzie blisko 2,5 kilograma amfetaminy oraz 50 tabletek ekstazy.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Prohibicja w Katowicach i czy to UFO rozwaliło Rudę Śląską?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Do zatrzymania doszło w piątek na autostradzie A4. Tam też na podróżujących oplem mężczyzn czekali funkcjonariusze z piekarskiej komendy. Czynności wykonane w ramach pracy operacyjnej pozwoliły ustalić, że autostradą mieli się poruszać dwaj mężczyźni posiadający duże ilości środków odurzających. Około godziny 8:00, policjanci zauważyli interesujący ich pojazd, który zatrzymał się na punkcie poboru opłat. Policjanci przystąpili do działania, efektem czego było zatrzymanie kompletnie zaskoczonych dwóch mieszkańców Piekar Śląskich. W samochodzie kierowanym przez 38-latka, z pomocą policyjnego przewodnika z psem, zabezpieczono blisko 2,5 kilograma amfetaminy oraz 50 tabletek ekstazy. W wyniku dalszych czynności, śledczy na poczet przyszłych kar i grzywien, zabezpieczyli 5 tysięcy złotych w gotówce. Zatrzymani 28-latek i jego 38-letni kompan usłyszeli już zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających. Grozi im teraz do 10 lat więzienia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zima stulecia w Polsce? Kiedy nadejdzie zima? [DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY, ZIMA 2019]

Mamy to! Wiktoria Gabor zwyciężyła Eurowizję Junior 2019!

Policjanci spalili narkotyki. Z dymem poszło 77 kilogramów marihuany, amfetaminy i dopalaczy

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close