AlarmRegionWiadomość dnia

Śląskie: śmiertelny wypadek motocyklisty na A1. Policja prosi świadków o pomoc [FOTO]

Śląska policja prosi o konstant i pomoc świadków wypadku motocyklisty, jaki miał miejsce na autostradzie A1. W wypadku nieopodal węzła Woźniki, kierowca jednośladu zginął na miejscu.

 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Lublinieccy policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w sobotę, 4 lipca wieczorem na autostradzie A1 w rejonie węzła Woźniki. Motocyklista na prostym odcinku drogi wjechał w tył ciężarówki i zginął na miejscu. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt.

Do tragicznego zdarzenia doszło 4 lipca, kilka minut po godzinie 20.00, na odcinku autostrady w rejonie Woźnik. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący w kierunku Częstochowy 51-letni motocyklista uderzył w tył naczepy ciężarówki poruszającej się w tym samym kierunku. Niestety, pomimo szybko udzielonej pomocy, nie udało się uratować jego życia. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, czynności prowadzili policjanci, w tym technik kryminalistyki. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia zostaną wyjaśnione w prowadzonym śledztwie. W miejscu zdarzenia czasowo wyłączony z ruchu był odcinek autostrady A1. Ruch pojazdów odbywał się wyznaczonymi objazdami.

Świadkowie wypadku lub osoby, które mają informacje na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lublińcu pod nr telefonu 478583255, numerem alarmowym 112 lub z najbliższą jednostką policji.

 

źródło: Policja Śląska
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

231 nowych przypadków koronawirusa. Są ofiary śmiertelne, także na Śląsku

Gdzie na Śląsku druga tura wyborów odbędzie się korespondencyjnie?

Mural Trzaskowskiego w Katowicach znów zamalowany

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close