Region

Śląskie: Sprzedawał leki na potencję. Wpadł na gorącym uczynku

Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Krzepic, który za pośrednictwem jednego z portali internetowych nielegalnie sprzedawał leki na potencję. Mężczyzna został zatrzymany w chwili nadawania w paczkomacie przesyłki.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Osobę nielegalnie handlującą medykamentami, policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, namierzyli na jednym z portali internetowych. Funkcjonariusze ustalili, że za bezprawny obrót lekami na potencję odpowiada 27-letni mieszkaniec Krzepic. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w chwili, gdy nadawał w paczkomacie przesyłkę z zamówieniem. W toku przeszukania, m.in. jego mieszkania, policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 2 tys. tabletek i saszetek z lekami na potencję, którymi mężczyzna handlował wbrew przepisom ustawy. Dalsze czynności w tej sprawie będą prowadzili policjanci z KPP w Kłobucku. Za obrót lekami bez wymaganego zezwolenia grozi do 2 lat więzienia i wysoka grzywna.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE
Rusza KONKURS „Historyczna Pocztówka z Wakacji – 100 nagród na 100 lecie Powstań Śląskich”
Koronawirus na Śląsku: Już połowa gości z wesela pod Pszczyną ma koronawirusa
Bon Turystyczny 2020: Coraz więcej miejsc wypoczynku w bazie Polskiego Bonu Turystycznego

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close