Region

Śląskie: Stał przy słupie z założoną pętlą na szyi. „Na widok policjantów opuścił się, zaciskając linę”

Dzięki błyskawicznej reakcji policjantów nie doszło do tragedii. Mundurowi uratowali życie 44-letniego mężczyzny, który próbował targnąć się na swoje życie. Policjanci w ostatniej chwili zdjęli linę z jego szyi. Życiu zdesperowanego mężczyzny nie zagraża już niebezpieczeństwo.

 

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór. Dyżurny piekarskiej jednostki otrzymał zgłoszenie dotyczące osoby chcącej targnąć się na swoje życie. Jak się okazało, mundurowi przyjechali na miejsce w samą porę. Na placu przed budynkiem mieszkalnym zauważyli mężczyznę stojącego przy słupie z założoną pętlą na szyi, który na widok funkcjonariuszy opuścił się, zaciskając linę. Widząc to, policjanci podbiegli do 44-latka, podnieśli go i zdjęli pętlę z jego szyi. Następnie udzielili potrzebującemu pierwszej pomocy oraz oczekiwali na przybycie załogi pogotowia ratunkowego. Mieszkaniec Piekar Śląskich prawdopodobnie był pijany. Obecni na miejscu ratownicy zdecydowali o zabraniu mężczyzny do szpitala celem przeprowadzenia badań.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Oddajecie gruz i odpady z remontu? Uważajcie komu, bo inaczej mandat murowany!

Nad Polskę nadciąga ochłodzenie! Temperatura gwałtownie spadnie [PROGNOZA POGODY]

Policjant z Sosnowca zaliczył niezłe combo! 3 poszukiwanych złapał w 3 dni!

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Śląskie: Stał przy słupie z założoną pętlą na szyi. „Na widok policjantów opuścił się, zaciskając linę””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close