AlarmRegion

Policjant z Sosnowca zaliczył niezłe combo! 3 poszukiwanych złapał w 3 dni!

To się nazywa wydajność z jednego policjanta 😉 Policjant z Sosnowca zatrzymał trzy poszukiwane osoby w ciągu… trzech dni. Jednego z bandytów, poszukiwanego przez sąd za pobicie ze skutkiem śmiertelnym, zauważył w kościele. podczas Mszy Świętej, gdy przestępca modlił się z innymi wiernymi.

 

 

Mówimy głośne NIE!!! teleporadom! Wszyscy mają już dość! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

44-letni mężczyzna był poszukiwany listem gończym od kwietnia tego roku ponieważ miał do odbycia karę 3 lat więzienia.

– Kiedy zauważył w trakcie mszy tego poszukiwanego skontaktował się dyskretnie ze swoimi kolegami z wydziału kryminalnego. Poczekali i dopiero po zakończonej mszy, przed świątynią, dokonali zatrzymania mężczyzny. Doszło do tego tak dyskretnie, że podejrzewamy, że nikt z uczestników tej mszy nawet się nie zorientował – mówi podkom. Sonia Kepper, KMP w Sosnowcu.

Funkcjonariusz zatrzymał również 26-letnią kobietę, za którą wystawiono list gończy, a także 47-letniego mężczyznę, który był poszukiwany od maja za kradzież. 44-latek zatrzymany w kościele trafił już do aresztu. Do pobicia doszło 2 lata temu. Wtedy 44-latek pokłócił się ze swoim 53-letnim współpracownikiem. Pobił mężczyznę, ten później zmarł w domu.

 

autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Będą masowe szczepienia na wirusa! Tysiące szczepionek zamówione

Za tydzień mogą ruszyć strajki w kopalniach na Śląsku! Związkowcy mówią DOŚĆ!

Jak będzie w klasyku? Czy Górnik Zabrze pokona Legię Warszawa?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close