Region

Śląskie: To nie był nieszczęśliwy wypadek. 23-latek z zarzutem pobicia ze skutkiem śmiertelnym

Nawet na 25 lat może trafić do więzienia 23-latek. Mężczyzna podejrzany jest o pobicie, w wyniku którego zmarł 45-latek. Choć początkowo wydawało się, że ofiara spadła ze schodów, policjanci szybko odkryli, że jego śmierć nie była skutkiem nieszczęśliwego wypadku.

 

Sensacja w najlepszym gatunku! DETEKTYW COLUMBO w TVS!

Sosnowiec. W sobotę, tuż przed północą, oficer dyżurny otrzymał informację o mężczyźnie, który spadł ze schodów i nie oddycha. Mimo, że na miejscu zjawili się również medycy, nie zdołali oni uratować 45-latka, który zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Wstępne ustalenia policjantów wskazywały na to, że mężczyzna uczestniczył w zakrapianych alkoholem spotkaniu, z którego wyszedł do sklepu. Kiedy wracał, miało dojść do nieszczęśliwego wypadku na schodach. Zarówno relacje przebiegu zdarzenia, które opisywali pozostali uczestnicy spotkania, jak i same obrażenia 45-latka były dla mundurowych niejasne. Policjanci podejrzewali, że do śmierci mężczyzny mógł się ktoś przyczynić. Policyjny instynkt nie zawiódł. Po dokładnym przyjrzeniu się sprawie, policjanci ustalili, jak wyglądał przebieg zdarzenia. Wyszło na jaw, że pomiędzy 23-latkiem i 45-latkiem doszło do kłótni, która przerodziła się w bójkę. Jej finał okazał się niestety tragiczny. Dzięki zebranym przez śledczych dowodom, 23-latek został zatrzymany, a prokurator przedstawił mu zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi 25 lat więzienia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Z Wielkiej Brytanii do Polski nie dolecisz. Loty zawieszone!

Największa sieć handlowa w Polsce ogłosiła podwyżki dla pracowników. 200 zł więcej od 2021r.

Takich samochodów jest już naprawdę niewiele! Piękne, zabytkowe Volvo spłonęły w Bielsku [FOTO]

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close