RegionWiadomość dnia

Takich samochodów jest już naprawdę niewiele! Piękne, zabytkowe Volvo spłonęły w Bielsku [FOTO]

To marzenie niejednego miłośnika klasyków. Piękne, stare Volvo. Dwa egzemplarze coraz rzadszych Volvo PV 544 spłonęły w pożarze w Bielsku-Białej.

 

 

Chcecie ogrzać sobie serducha w tych trudnych czasach? Klikajcie w WIDEO! TOP 5 Silesia Flesz

Pożar w Bielsku-Białej strawił zabytkowe samochody! Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego dostało informację o pojawieniu się ognia na posesji przy ulicy Krakowskiej w niedzielę, 20 grudnia tuż przed godziną 15.00. Pożar wybuchł w garażu przy domu jednorodzinnym.

To marzenie niejednego miłośnika klasyków. Piękne, stare Volvo. Dwa egzemplarze coraz rzadszych Volvo PV 544 spłonęły w pożarze w Bielsku-Białej (fot.Waszym Okiem - Radio Bielsko)
To marzenie niejednego miłośnika klasyków. Piękne, stare Volvo. Dwa egzemplarze coraz rzadszych Volvo PV 544 spłonęły w pożarze w Bielsku-Białej (fot.Waszym Okiem – Radio Bielsko)

Kiedy na miejsce przyjechała straż pożarna, płomienie obejmowały już cały garaż. Na szczęście przed ogniem udało się obronić stojący nieopodal dom, ale na ratunek dwóch skarbów, skrywających się w garażu było za późno. W pożarze spłonęły dwa egzemplarze pięknych, klasycznych Volvo PV 544. Zabytkowe auta z lat 60′ spłonęły całkowicie.

Akcja gaśnicza, w której brało udział kilka zastępów straży pożarnej zakończyła się po mniej więcej godzinie. Jak informuje Radio Bielsko oraz Waszym Okiem – Radio Bielsko, na miejscu zjawiło się także pogotowie energetyczne, ponieważ prawdopodobnie nastąpiło uszkodzenie przyłącza energetycznego. Szacowanie strat powstałych na skutek pożaru trwa.

 

źródło: Waszym Okiem - Radio Bielsko
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Beskidzcy górale mówią o bankructwie. Naśnieżone za tysiące złotych stoki za osiem dni do zamknięcia!

Wojewoda śląski zamyka oddział covidowy w bytomskim szpitalu. Wraca kardiologia i hematologia

Bunt w Rybniku! Mieszkańcy chcą spędzić sylwestra na rynku mimo zakazu

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close